Występ Przedszkolaków z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 23.04 dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały uroczysty program artystyczny z okazji Konstytucji 3 Maja w Klubie Seniora w Przemyślu. W tym ważnym dniu dzieci prezentowały się niezwykle uroczyście w strojach krakowskich, tym samym prezentując piękno naszej ojczyzny. W związku z tym nie mogło zabraknąć tańca krakowskiego jakim jest Krakowiak. Przedszkolaki recytowały teksty literackie i śpiewały piosenki o naszej Ojczyźnie. Z wielką powagą przyjmując postawę „na baczność” odśpiewały Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Wielkie gratulacje dla”Tygrysów” za piękną postawę i wspaniały występ. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Skrzyszowskiej za zaproszenie do Klubu Seniora. Było przepięknie, wzruszająco i uroczyście. Wszyscy przeżyli lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych „Małych Polaków”.