Dzień życzliwości

W dniu 21 listopada  obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

W ramach świętowania  Dnia Życzliwości uczniowie wzięli udział w konkursie SUPERBOHATER NASZYCH CZASÓW zorganizowanym przez psychologa i pedagoga . Uczniowie w formie literackiej lub plastycznej przedstawili dostrzeżone przejawy życzliwości w swojej codzienności.  Wyniki konkursu zostały ogłoszone w klasach a uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody!!!

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!


Anna Ziemska –  psycholog i Danuta Żelazko – pedagog .