MARATON KULTURALNY KLAS I – III

Dzień 14 maja dla klas edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły w Ostrowie, obfitował w ciekawe i atrakcyjne wydarzenia kulturalne.Na początek wszyscy obejrzeli w Centrum Kulturalnym w Przemyślu przedstawienie teatralne, na które składał się mix trzech baśni w wykonaniu aktorów na żywo animujących wielkimi kukiełkami i marionetkami. Następnie nasz pan kierowca stanął na wysokości zadania- i w błyskawicznym tempie przewiózł nas do Biblioteki Publicznej, na spotkanie z pisarką dla dzieci – autorką Słodziaków – panią Renatą Piątkowską, W barwny i zajmujący sposób opowiadała o swojej twórczości, o ciekawostkach z życia i o tym jak długa jest droga zanim powstanie książka. Wszyscy zostali też utwierdzeni, że zamiłowanie do czytelnictwa – to wielka mądrość życiowa!!! Więcej zdjęć w galerii