Wiosenne rymy

28 marca 2019 roku w klasach I – III zainaugurowano I Konkurs Recytatorski ,tym razem pod hasłem „Wiosenne Rymy”,który będzie odbywał się cyklicznie w każdym nowym roku szkolnym. Konkurs ma na celu rozbudzanie w dzieciach wyższych uczuć,poczucia piękna i estetyki, które kształtuje poezja oraz kreatywnego podejścia do postawionych zadań. Mistrzami kreatywnej recytacji w klasie pierwszej okazali się : Milenka Bobrowicz, Laura Genda, Wiktoria Bober,Maja Banat,Wiktor Słupek i Oskar Moskowicz ; w klasie drugiej : Maciek Sadowski,Oskar Śliwiak i Lena Grębosz, a w klasie trzeciej : Ola Wasiewicz, Marcin Szybiak,Filip Hipner i Michał Szybiak.Każda klasa recytowała też wspólnie ze swoimi paniami „klasowy wiersz”. Najlepsi w tej dziedzinie byli uczniowie klasy drugiej. Wszyscy – zwycięzcy i pozostali uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami,wiosennymi upominkami i książkami.Czujemy że z roku na rok nasza inwencja będzie rosła!