ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się 1 września 2021r.

8.00 – msza św. w kościele (dla chętnych)

9.00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 na placu przed szkołą ( w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych  uczniowie udają się bezpośrednio do swoich klas)

Uczniowie klas I – III mogą wejść do szkoły z jednym opiekunem.

Wszyscy, zarówno uczniowie jak i rodzice, mają obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły. Należy także pamiętać o zachowaniu dystansu.

Klasy I – III ( budynek zielony)

I  – wychowawca: p.. Alicja Strzałkowska

II  – wychowawca: p. Bożena Żołnierz

III  – wychowawca: p. Marta Wojdyło

Klasy IV – VIII ( główny budynek szkoły)

w dniu 1 września 2021 wchodzimy do szkoły głównym wejściem pod opieką wychowawców w następującej kolejności:

IV – wychowawca: p. Lila Gwiazdoń

Uczniowie klasy IV mogą wejść do szkoły z jednym opiekunem

V – wychowawca: p.– Tomasz Frydel

VI – wychowawca: p. Brunon Lemek

VII – wychowawca: p Anna Bobrowicz.

VIII – wychowawca: p. Dorota Kontek.

W związku z przeprowadzonym remontem podłóg  prosi się  uczniów klas VIII, VII, IV

o przyjście w obuwiu na płaskim spodzie.

***

Tego dnia przedszkole pracuje jak co dzień i jest czynne od 7.00 do 16.00 Spotkania rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych odbędą się po 1 września.

Spotkania rodziców uczniów oddziałów szkolnych odbędą się po 1 września.

Terminy ustalą wychowawcy.