VI Bieg Pokoleń

9 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Bieg Pokoleń. Patronat nad uroczystością objął Wójt Gminy Przemyśl.

Szkoła przygotowała ciekawą ofertę ujmując w niej wszystkie grupy wiekowe. Zaczęliśmy od występu uczniów klas VI i VII w przedstawieniu o patronce naszej szkoły Świętej Jadwidze.  Następnie na terenie parku szkolnego odbyły się wyścigi rowerowe „Junior XC Ostrów”, bieg przełajowy dla dzieci i młodzieży, turniej szachowy, zawody z ciężarami Freak Factory – siłownia Ostrów. Każdy uczestnik zmagań sportowych otrzymał pamiątkowy medal, a na zakończenie imprezy nastąpiła dekoracja medalowa zwycięzców wymienionych konkurencji.

Niedzielne popołudnie było też pełne różnych atrakcji, jak występ zespołu wokalnego 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, konkurencje siłowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z ekipą Freak Factory, malowanie twarzy, zjeżdżalnie i trampoliny, sklepik szkolny, integracja przy ognisku. Pogoda, jak i atmosfera były wspaniałe, wszyscy bawili się świetnie. Bieg Pokoleń na trwałe wpisał się w tradycję naszej szkoły, czekamy już na następny za rok