KONKURS W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W dniu 21.03.2019 r w siedzibie Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego odbył się II Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej, w którym wzięli udział nasi uczniowie kl I-III. Do konkursu przystąpiło łącznie 44 dzieci ze szkół podstawowych powiatu przemyskiego. Zdaniem jury, w związku z bardzo wysokim poziomem umiejętności recytatorskich wszystkich uczestników, ciężko było wyodrębnić najlepszą trójkę. W związku z tym jury postanowiło nagrodzić 10 najlepszych uczniów Nagrodami Specjalnymi, oraz 10 uczniów Nagrodami Wyróżnienia. Nagroda Specjalna przypadła uczennicy klasy pierwszej Wiktorii Bober. Pozostali uczniowie z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszych konkursach.